Ne aramıştın?

3 Haziran 2011 Cuma

Sabahın Körü

            İlkler üstüne ilk bugün! Hayırdır... Sabahın köründe birşeyler yazmak geldi içimden. Farkettiyseniz arkaplanı değiştirdim. Güzel olmuştur umarım :) Olmuştur canımmm. ihi. Hem ödevlerimle uğraşıyorum hem de yazın keyfini çıkarıyorum. Dün gidilen Moda Sahili çok güzeldi ama eve gelince başımı yerinde tutamıyordum. Makinam yanımdayken (Fujiflim j36 - yani janjanlı olan değil) bir iki tane manzara da çekiyim dedi. İşte burada          Tabisi bugün cuma olduğuna göre size iki yeni film müjdem var. Birincisi X-Men : First Class. Xavier ve Magneto'nun geçmişini anlatıyor. Yalnız şöyle birşey farkettim, X-Men'in 4. filmi - Wolverine - ve şu yeni film, ilk üçten çok daha iyi. O zaman karakterler ezer X-Men ekibini. Kaçırdığım bir başka film olmaması dileğiyle... Diğeri ise Hangover 2 . Hangover'ı izlememiş olmamama rağmen - evet itiraf ediyorum izlemedim - oradaki çinli adamın bir mayoyla piyano çaldığını görmemden sonra iyi bir film olduğunu tahmin etmiştim. Şimdi ise ne olduğunu görmek için başka bir fırsat elime geçti. Artık biri indirirse tabi :P 
     
          Yarın ise Z. ile eğlence beni bekler. Bir aydır sürüklenen planımızı sonunda gerçekleştireceğiz :)) Mutluyum. Ayaklarımıza kara sular inene kadar gezeriz artık. Bir de hiç yemediğim birşeyi yiyip kendimi tehlikeye atarım (üzgünüm anne hala yararlı şeyleri sevmiyorum). 

          Bir de ablama ve M.Ç. ya öpücük gönderiyorum. Onlar nedenini biliyorlar. Onlara da en kısa sürede sürpriz yapmalı, ama ne acaba?... Taslaklarımı ise daha geniş zaman bulursam yayınlayacağım. Benden bu kadar - tabii şimdilik. 

Ciao 

     

1 yorum:

  1. M.Ç.'ya yapacağın süpriz için sabırsızlanıyorum sevgili Ziniciğim :D Zini hep yanımda ol yeter bana :)

    YanıtlaSil